Home Deporte Mañan Diadomingo lo tin weganan pa clasificacion final pa Copa Aruba...

Mañan Diadomingo lo tin weganan pa clasificacion final pa Copa Aruba 2017

34
0
SHARE
- Advertisement -

ORANJESTAD (AAN)-  Copa Aruba 2017 a continua den weekend den su di 4 siman.

Resultadonan ta como lo siguiente:

Diasabra 11 di November

Den Categoria Novatos e equipo di Piratas a derota e equipo di Celebrities cu score di 6-2.

Piratas 6-9-2. Pitcher ganador: Ediomar Rodriguez. Mihor batiadornan: Pablo Ried y Pedro Arias ambos di 3-2, Leyvis Gonzales y William Benitez ambos di 2-1.

Celebrities: 2-4-5.Pitcher Perdedor: Alberto Ruiz. Mihor Batiadornan: Hilward Geerman 1-1, Wensley Kock di 2-1 y Edwin Marin y Jose Lugo ambos di 3-1.

Den e segundo Partido valido pa Liga 40 e equipo di Macuarima a sorprende e equipo di Legend y manda nan cas derotando nan cu score di 9-1 y asina  asigura nan clasificacion pa e semi-final.

Macuarima: 9-11-2.Pitcher ganador: Alexander Vrolijk. Mihor batiadornan: Mario Rasmijn y Valerio Dirks ambos di 3-2 y Alexander Thiel di 2-2 cual ambos tabata homerun den parke.

Legend: 1-7-5. Pitcher Perdedor: Gregory Paulina. Mihor batiadornan: Anthony Thompson, Vincent Willems ,Aldwin Acosta y Aldrick Loopstok tur di 3-1.

Den e di 3 partido di dia valido pa liga 40 e equipo di Quisquella coi nan di 3 victoria di e torneo derotando e equipo di criollo reds cu score di 6-1.

Quisquilla: 6-13-2. Pitcher ganador: Guillermo Montiell. Mihor batiadornan: Ramfis Gomez di 4-2, Edgar Bautizta y Roberto Peterson di 3-2 y Fernando Cuevas di 2-2.

Criollo Reds: 1-5-3. Pitcher Perdedor: Marcial Williams. Mihor batiadornan: Alexander Paesch di 3-2, Eugene de Cuba di 2-1 y Marcial Williams di 1-1.

 

Diadomingo 12 November 2017

Den e promer partido di dia valido pa liga 40 e equipo di los Amigos a derota e equipo di Surprise cu score di 5-4 y asina elimina nan tambe di Copa Aruba y Los Amigos  a pasa pa semi-final.

Los Amigos: 5-9-3. Pitcher Ganador: Hector Capellan. Mihor batiadornan: Edgar Colina di 2-2 y Fransisco Guillon di 3-2.

Surprise: 4-12-2. Pitcher Perdedor: Oslin Tromp. Mihor batiadornan: Richard “Nun” Flanegin di 4-3

Francel Bernardus, Jorge Valera  y Jeffrey Blijden tur di 3-2.

Den e segundo partido di dia valido pa liga 40 e equipo di Kibaima a derota e equipo di Birckenstock cu score di 10-2. Kibaima:10-15-1.

Pitcher banador: Franklin Croes. Mihor batiadornan: Renny Hernandez di 3-3, Francis Krozendijk di 3-2 y Franklin “cheppie” Danies di 2-2.

Birckenstock: 2-6-4. Pitcher perdedor: Daniel Flanders. Mihor batiadornan: Fausto Phillips di 3-2, Michel Berkley y Eusebio Kelly ambos di 2-1.

Den e di 3 partido di dia valido Liga novato e equipo di Calabas a KO e equipo di Celebrities cu score di 12-0. Calabas: 12-11-1.

Pitcher ganador: Maikel Pimentel. Mihor batiadornan: Hose Gomez di 4-3, Derward Ruiz y Alfred v/d Linden ambos di 3-2.

Celebrities: 0-3-1. Pitcher Perdedor: Jose Lugo. Mihor Batiadornan: Luis Geraldo di 3-1, Rudwin Tromp y Jose Lugo ambos di 2-1.

Den e di 4 Partido den un tremendo duelo di pitcheo e equipo di Logro ta derota e equipo di Mariniers cu score di 3-0.

Logro: 3-5-0. Pitcher ganador: Glen Munelo. Mihor Batiadornan: Glen Munelo di 2-2, Benjamino Segura y Miciades German y Jorge Valera tur di 2-1.

Mariniers: 0-3-3. Pitcher Perdedor: Joangel Romero. Mihor batiadornan: Jair Thompson  di 2-2 y Aron Ballesteros di 2-1.

Den e ultimo partido  di dia e Fuerte equipo di Balashi a derota e equipo di Predators cu score abulta di 18-4. Balashi: 18-12-0.

Pitcher Ganador: Antonio “Tony” Warner cu a piki su di 4 victoria den e torneo. Mihor batiadornan: Djurwin Croes, Gerwin Maduro, Sandrick Geerman tur di 4-2 y Filbert Thiel di 3-2.

Predators: 4-6-10. Pitcher perdedor: Jesus Gutieres. Mihor batiadornan: Robert Garcia, Fransisco Grullon, Jonathan Gonzales di 2-1 y Victor Reyes di 2-1 cual porcierto tabata un homerun den causa perdi.

Diasabra tin weganan pa

1’or di merdia entre Logro vs Monsta

2.30 Predators vs Biediem

4’or Piratas vs Young Blood y pa 6’or tin torneo di domino.

Diadomingo 19 November lo tin clasificacion pa final:

10:00 – 11:30

Quisquella v/s Surprise/Los Amigos

11:30 – 1:00

Kibaima v/s Macuarima

1:00 – 2:30

T.L. Giants v/s Logro/Monsta/Mariners

2:30 – 4:00

Balashi v/s Piratas/Celebreties

4:00 – 5:30

Calabas v/s Logro/Monsta/Mariners

 

- Advertisement -

DUNA COMENTARIO

Please enter your comment!
Please enter your name here