Home Deporte E di cuater edicion di e careda “Flag Day BMX Challenge” cu...

E di cuater edicion di e careda “Flag Day BMX Challenge” cu participacion di dos equipo di Corsow

16
0
SHARE
- Advertisement -

ORANJESTAD (AAN) – E equiponan cu a participa na e dos dianan di evento di BMX durante e weekend cu a pasa, ta Generacion next Corsow, Sms Corsow sin lubida nos equiponan local, Street Wise, Rough Riders, Crash Test Dummies y Tri Bike Team. 

E evento di pre-race a tuma lugar diasabra cu un tremendo participacion di esnan mas chikito cu ta e muchanan cu ta core nan “strider”.  Cu gran apoyo di esnan presente a culmina e prome dia di evento cu excelente resultado. E di dos dia di evento a keda bon anima pa Roberto A. Geerman como e MC pa e evento.

E resultado di e evento dia 18 Maart 2018 “4th Flag Day BMX Challenge”  ta lo siguiente:

Open Class 10-

1) Cayle Vis – Streetwise

2) Tahir Thode – Rough Riders

3) Jaydon Wernet – StreetWise

Open Class 11-14

1)Dguon Mc Bean-Counter – Rough Riders

2) Jean Carlo Adriana – Generacion Next Curaçao

3) Christopher Richardson – Streetwise

Open Class  15+

1) Zyqion Soekander – Rough Riders

2) Jaymer Carolina – Rough Riders

3) Bryan Elisabeth – Crash test Dommies

Girls 9

1) Siudy Angela – StreetWise

2) Shyloh Eduarda – Generation Next

3) Maria Camila Thiel – Rough Riders

Boys 6- menos

1) Zion Angela – Street Wise

2) Levi Keteldijk – Rough Riders

3) Kevin Kock – TechShack Aruba

Boys  8

1) Ashwad Fingal – Rough Riders

2) Jean Milo Liesdijk – Rough Riders

3) Thearen Thode – Rough Riders

Boys 9

1) Jaydon Wernet – Streetwise

2) Joshua Wernet – Streetwise

3) Jeremy Larmonie – Rough Riders

Boys 10

1) Cayle Vis – Streetwise

2) Tahir Thode – Rough Riders

3) Jay Shawn Mc Bene Coutar – Rough Riders

 

Boys 12

1) Jean Carlo Adriana – Generation next Corsow

2) Christopher Richardson – Rough Riders

3) Jaymier Janga – StreetWise  

Girls 14

1) Tirzah Regales – Rough Riders

2) Alisha Dewindt – StreetWise

3) Anushka Geerman – StreetWise

Boys 14

1) Dquon Mc Bene Coutar – Rough Riders

2) Sigmar Tromp – StreetWise

3) Shandell Ras – StreetWise

Boys 15-16

1)Denvernir Christian – Sms Curaçao

2)Cedrion Alberts – Sms Curaçao

Boys 17 +

1) Etienne Dewindt – StreetWise

2) Theodore Baptiste – StreetWise

3) Davey Croes – Rough Riders

Pro Open

1) Feddison Flanders – StreetWise

2)Zyqion Soekandar  – Rough Riders

3)Jaymer Carolina – Rough Riders

Street Wise ta gradici tur nan sponsor cu a aporta na e evento y na tur mayor cu na un of otro forma a sa juda pa e realisacion di e caredanan.

 

- Advertisement -

DUNA COMENTARIO

Please enter your comment!
Please enter your name here