Home Deporte Hopi hoben a participa na e  Guardian Group off road  kids aquathlon

Hopi hoben a participa na e  Guardian Group off road  kids aquathlon

25
0
SHARE
- Advertisement -

ORANJESTAD (AAN)- Aruba Triathlon Association a organisa  cu ayudo di su sponsornan: Guardian Group y Lotto pa Deporte, dia 25 di augustus 2018 e Guardian Group OFF Road Kids Aquathlon.

Esaki a tuma lugar na Arashi, pa 7:00 di mainta.

Den grupo A 7-8 aña a partica 1 mucha individual, den grupo B 9-12 aña a participa 10 mucha individual  y 1 team di relay y den grupo C 13- 14 aña a participa 10 mucha individual y 2 Relay Team pa un total di 27 atleta Kids.

 

E categorianan tawata:

Categoria A        7-8 aña                                 : Run  500 m  – Swim 50 m –  Run 500 m

Categoria B        9-10 aña / 11-12 aña            : Run  1 km – Swim  100 m –  Run  1 km

Categoria C       13-14 aña                             : Run  1.5 km – Swim  200 m – Run  1.5 km

 

Resultado

 

DIVISION A Age Group Results for Male 7 – 8
Pos. Bib. Name Gun Start Finish Gun Elapsed Age Gender Division
1 152 MIGUEL MARTIS  07:12:12.038  07:28:17.263  00:16:05.225 8 M A
DIVISION B Age Group Results for Male 9 -10
Pos. Bib. Name Gun Start Finish Gun Elapsed Age Gender Division
1 183 RYLAN SEMLEER  07:12:12.038  07:26:03.632  00:13:51.594 10 M B
DIVISION B Age Group Results for Female 9 -10
Pos. Bib. Name Gun Start Finish Gun Elapsed Age Gender Division
1 153 ELIZABETH SOTELO  07:12:12.038  07:26:24.662  00:14:12.624 10 F B
2 155 ZANNY QUIMPER  07:12:12.038  07:28:45.015  00:16:32.977 10 F B
3 161 ANNAISA MARTIS  07:12:12.038  07:30:32.523  00:18:20.485 10 F B
DIVISION B Age Group Results for Male 11 – 12
Pos. Bib. Name Gun Start Finish Gun Elapsed Age Gender Division
1 184 CHRISTIAAN JANSEN  07:12:12.038  07:24:32.421  00:12:20.383 11 M B
2 185 TYREE KOEIMAN  07:12:12.038  07:24:50.088  00:12:38.050 11 M B
3 186 YESHUA DABIAN  07:12:12.038  07:25:12.963  00:13:00.925 12 M B
4 188 RICHARD SOTELO  07:12:12.038  07:26:04.966  00:13:52.928 12 M B
DIVISION B Age Group Results for Female 11 – 12
Pos. Bib. Name Gun Start Finish Gun Elapsed Age Gender Division
1 163 VERA-ELISE JOSEPHINE BAKMEYER  07:12:12.038  07:25:02.179  00:12:50.141 12 F B
2 177 ALEEZA SEMELEER  07:12:12.038  07:26:08.861  00:13:56.823 12 F B
DIVISION C Age Group Results for Male 13 – 14
Pos. Bib. Name Gun Start Finish Gun Elapsed Age Gender Division
1 195 JUSTIN MORALES  07:35:05.107  07:54:30.487  00:19:25.380 13 M C
2 193 ZAIR CROES  07:35:05.107  07:59:19.116  00:24:14.009 13 M C
3 197 SEAN SMIT  07:35:05.107  08:00:00.837  00:24:55.730 14 M C
4 194 MAURICE MARTIS  07:35:05.107  08:00:00.956  00:24:55.849 13 M C
DIVISION C Age Group Results for Female 13 – 14
Pos. Bib. Name Gun Start Finish Gun Elapsed Age Gender Division
1 190 REBECCA JANSEN  07:35:05.107  07:56:30.032  00:21:24.925 13 F C
2 191 ISA OOMS  07:35:05.107  07:59:26.553  00:24:21.446 13 F C
DIVISION C Age Group Results for Male 15 – 16
Pos. Bib. Name Gun Start Finish Gun Elapsed Age Gender Division
1 150 GIANNON EIGHTS  07:35:05.107  07:51:12.245  00:16:07.138 15 M C
2 196 BEAU BROEKAART  07:35:05.107  07:55:40.358  00:20:35.251 15 M C
3 198 HAROLD MARTIS  07:35:05.107  07:58:21.460  00:23:16.353 16 M C
DIVISION B Age Group Results for Relay Group B
Pos. Bib. Name Gun Start Finish Gun Elapsed Age Gender Division
1 189 INALD FERNANDEZ /JULIAN BANWARIE  07:12:12.038  07:24:28.301  00:12:16.263 M B
DIVISION C Age Group Results for Relay Group C
Pos. Bib. Name Gun Start Finish Gun Elapsed Age Gender Division
1 199 RYAN STRICK/ KEANU VROLIJK  07:35:05.107  07:55:04.729  00:19:59.622 M C
2 200 KIANZAAL /STIJN V DISHOECK  07:35:05.107  07:57:01.400  00:21:56.293 M C

 

- Advertisement -

DUNA COMENTARIO

Please enter your comment!
Please enter your name here