Home Deporte Falta 4 weekend mas pa haya sa ta ken ta campeonnan di...

Falta 4 weekend mas pa haya sa ta ken ta campeonnan di Copa Noord

29
0
SHARE
- Advertisement -

ORANJESTAD (AAN) – Sigur publico di bon softball a wak tremendo partido nan durante e weekend cu a caba pasa. Tur cos por boltea na caminda, falta 4 weekend mas pa nos haya sa ta ken ta nos campeon nan di Noord!

Copa Noord 2018 organiza pa Tanki Leendert Giants softball team, ta mas cayente cu nunca.

Weganan ta sigui biento en popa e siman aki.

Aki ta sigui resultadonan di weekend pasa

 Diasabra

Prome wega a bay entre Calabas Blue Jays v/s Bad Boys 

Calabas Blue Jays   16

Bad Boys  1

WP : Rodney Kelly

LP : Albert Boekhoudt

Mihor bate Calabas :

Randy Paredes 5-5

Theric Ruiz 2-2

Lenin Ashby Jr 1-1

Mihor Bate Bad Boys :

Ruwin Tromp 2-1

Benjamin Tromp 2-1

Giancarlo Donata 2-1

Albert Croes 2-1

Albertico Webb 2-1

Segundo partido a bay entre Kudawecha Ondians v/s Montana Braves

Kudawecha Indians 11

Montaña Barves 9

WP : Oslin Tromp

LP : Wolter Britten

Mihor Batenan Kudawecha Indians :

Filbert Thiel 3-3

Gerald Werleman 3-3

Mitchell Castellano 3-2

Egimar Lampe 3-2

Mihor Batenan Montaña Braves :

Gerald Tromp 2-2

Giovanny Lane 4-3

Norman Tromp 4-3

Tercer partido a bay entre Royal Power vs Kudawecha Redskins

Royal Power 5

Kudawecha Redskins 3

WP : Alvaro Barrios

LP : Arjen Mathilda

Mihor batenan Royal Power :

Jomark Flanegin 2-2

Dijendrick Croes 2-1

Giandrick Lacle 2-1

Mihor batenan Redskins :

Ray Bernabela 3-2

Ritchinell Matos 3-2

Ultimo partido di diasabra Super Plus v/s Mariners

Super Plus 10

Mariners 2

WP : Johannes Flanegin

LP : Efraim Leon

Mihor batenan Super plus :

Eugene De Cuba 3-3

Michaud Daal 4-2

Joward Croes 4-2

Mihor batenan Mariners :

Darl Quandus 3-2

Aaron Dominguez 3-2 cu 1 HR

Hubert Lampe 3-2

Arnaldo de la Rosa 3-2

Resultado di weganan Diadomingo

Prome wega a bai entre Kudawecha Indians v/s Bad Boys:

Kudawecha Indians 9

Bad Boys 8

WP : Damian Kelly

LP : Oslin Bergkok

Mihor batenan Kudawecha Indians :

Gianini Tromp 3-2

Mario Kock 2-1

Ozzi Webb 2-1

Mihor batenan Bad Boys :

Oslin Bergkok 3-3

Giovanni Boekhoudt 3-2

Marvin de Cuba 2-2

Segundo partido a bai entre e rival nan di tur tempo Calabas Blue Jays v/s Kudawecha Redskins

Calabas Blue Jays 11

Redskins 10

WP : Giomir Vrolijk

LP : Arjen Mathilda

Mihor batenan Calabas Blue Jays :

Lenin Ashby Jr 4-3

Randy Paredes 3-2

Jonathan Tromp 3-2 cu 1 HR

Mihor batenan Redskins :

Julio Hernandez 5-4 cu 1 HR

Angelo Laurant 2-2 cu 1 HR

Ray Bernabela 3-2

Tercer partido a bai entre Mariners v/s Montana Braves:

Mariners 9

Montaña Braves 8

WP : Carlos Croes

LP : Victor Winterdaal

Mihor batenan Mariners :

Enrique Tromp 1-1

Markson Castro 1-1

Carlos Croes 2-2

Jean Pierre Geerman 3-2

Jerwin Peña 3-2 cu 1 HR

Mihor batenan Montaña Braves :

Gerald Tromp 4-3

Saul Illidge 4-3

Dwayne Le Grand 4-3

Ultimo partido di diadomingo a bai entre Super Plus v/s Tanki Leendert Giants:

Super Plus 20

Tanki Leendert Giants 16

WP : Johannes Flanegin

LP : Sendley Danies

Mihor batenan Super Plus :

Francel Bernardus 5-5

Franklin Escobar 5-3

Joward Croes 6-3

Gregory Manuel 5-3

Emir Ecsobar 5-3

Mihor batenan Tanki Leendert Giants :

Eugemar Helder 5-3

Marc Danies 5-3

Francis Kelly 3-2

Derryl Wester 4-3

- Advertisement -

DUNA COMENTARIO

Please enter your comment!
Please enter your name here