Archivo di e Categoria ‘Economia’

Profil Economico

Publication: Thursday, 18 December 2014. Categoria: Economia

Profil Economico

Publication: Thursday, 11 December 2014. Categoria: Economia

Minister Alfonso Boekhoudt ta trahando riba ampliacion di e base di economia di Aruba

Publication: Friday, 5 December 2014. Categoria: Economia

Ademas di tareanan diplomatico:

ORANJESTAD   (AAN): E persona encarga cu e puesto di minister plenipotenciario di Aruba na Den Haag, Hulanda, usualmente ta mas activo riba e tereno diplomatico, o sea mantencion di e bon relacion entre Aruba cu Hulanda y otro partnernan den Reino Hulandes.

Den e caso di e minister actual, Alfonso Boekhoudt, a añadi un tarea hopi importante na su portfolio, esta pa atrae companianan Europeo, particularmente companianan Hulandes pa haci negoshi cu y pa medio di Aruba.

   Minister Boekhoudt riba dia 14 di november a cumpli su prome aña den e funcion na Arubahuis. E ta dedicando bastante atencion na e tarea adicional aki, cu lo mester resulta den un pilar adicional pa Aruba su economia.

E ta bishitando companianan Hulandes, pero tambe haciendo follow up cu negoshinan cu a bishita Aruba durante Europe Meets the Americas 2014 y companianan cu ta den proceso di nan establecimento na nos isla.

Profil Economico

Publication: Thursday, 4 December 2014. Categoria: Economia

Profil Economico

Publication: Thursday, 27 November 2014. Categoria: Economia

Profil Economico

Publication: Thursday, 20 November 2014. Categoria: Economia

Profil Economico

Publication: Thursday, 13 November 2014. Categoria: Economia

Profil Economico

Publication: Thursday, 6 November 2014. Categoria: Economia

Profil Economico

Publication: Thursday, 30 October 2014. Categoria: Economia

Profil Economico

Publication: Thursday, 23 October 2014. Categoria: Economia

Profil Economico

Publication: Thursday, 16 October 2014. Categoria: Economia

Profil Economico

Publication: Thursday, 9 October 2014. Categoria: Economia

Profil Economico

Publication: Thursday, 2 October 2014. Categoria: Economia

Profil Economico

Publication: Thursday, 18 September 2014. Categoria: Economia

Profil Economico

Publication: Thursday, 11 September 2014. Categoria: Economia