Archivo di e Categoria ‘Estilo y Eventos’

Pueblo por subi internet y vota pa Miss Aruba

Publication: Tuesday, 24 January 2017. Categoria: Estilo y Eventos

Charlene Leslie den spotlight constant na Manila

ORANJESTAD (AAN): Ta pidi pueblo di Aruba, pa ban vota masalmente pa Miss Aruba 2016/2017.

Nos flamante Miss Aruba señorita Charlene Leslie, ta acaparando atencion mundialmente! For di dia cu nos Miss Aruba a biaha pa Manilla, Filippinas y na su yegada dia 13 di januari 2017, e ta causando furor. 

Estilo, Salud, Moda y Belleza

Publication: Tuesday, 24 January 2017. Categoria: Estilo y Eventos

Popo 23 Januari 2017

Publication: Monday, 23 January 2017. Categoria: Estilo y Eventos

Miss Aruba Charlene Leslie escogi como modelo di linea di paña di Miss Universe

Publication: Saturday, 21 January 2017. Categoria: Estilo y Eventos

ORANJESTAD (AAN): Miss Aruba Srta. Charlene Leslie ya caba tin 1 siman na Filipinas unda cu e ta participando den diferente desfile y photoshooting.

Un noticia grato cu nos a ricibi ta cu nos Miss Aruba a worde scohi pa ta un di e 5 modelonan cu mester a saca potret cu e mercancia oficial di Miss Universe. Esaki sigur ta mustra cu e organizashon ta reconose su potencial como modelo.

Popo 21 Januari 2017

Publication: Saturday, 21 January 2017. Categoria: Estilo y Eventos

Espectaculo 20 Januari 2017

Publication: Friday, 20 January 2017. Categoria: Estilo y Eventos

Popo 17 Januari 2017

Publication: Tuesday, 17 January 2017. Categoria: Estilo y Eventos

Popo 16 Januari 2017

Publication: Monday, 16 January 2017. Categoria: Estilo y Eventos

Popo 14 Januari 2017

Publication: Saturday, 14 January 2017. Categoria: Estilo y Eventos

Estilo, Salud, Moda y Belleza 10 Januari 2017

Publication: Tuesday, 10 January 2017. Categoria: Estilo y Eventos

Popo 9 Januari 2017

Publication: Monday, 9 January 2017. Categoria: Estilo y Eventos

Popo 7 Januari 2017

Publication: Saturday, 7 January 2017. Categoria: Estilo y Eventos

Espectaculo 6 Januari 2017

Publication: Friday, 6 January 2017. Categoria: Estilo y Eventos

Estilo, Salud, Moda y belleza 3 Januari 2017

Publication: Tuesday, 3 January 2017. Categoria: Estilo y Eventos

Layout Diario Julian Tromp Januari  2016.indd

Espectaculo 30 December 2016

Publication: Friday, 30 December 2016. Categoria: Estilo y Eventos